Šveice cieš pirmo neveiksmi un izstājas no PČ

2022. gada pasaules čempionāta ceturtdaļfināla spēlē Šveices izlase ar 0:3 (0:2, 0:0, 0:1) zaudēja ASV, ciešot pirmo neveiksmi turnīrā. Tādā veidā ASV sasniedza pusfinālu.

Šveice grupu turnīrā vienīgā nezaudēja nevienā spēlē.

Pirmā perioda 11. minūtē Rūdolfa Balcera maiņas biedrs Sanhosē “Sharks” Tīmo Meiers saņēma divu minūšu noraidījumu, ASV uzbrucējam Benam Majersam to veiksmīgi izmantojot. Piecas minūtes vēlāk Ādams Gaudets apsteidza Šveices aizsargu un krietienā pārmeta ripu pāri vārtsarga Leonardo Dženoni nūjai un tā nokļuva vārtos.

Sešas minūtes līdz spēles beigām, Majers guva savus otros vārtus spēlē un atnesa ASV uzvaru. Pēdējās piecas minūtes Šveice spēlēja bez vārtsarga, taču gūt vārtus neizdevās. ASV hokejisti vairākkārt centās ieraidīt ripu tukšos vārtos, taču tā tas arī neizdevās.