Ungārija savās mājās OS priekškvalifikāciju sāk ar uzvaru

Šovakar Ungārijas pilsētā Budapeštā sākās 2026. gada Milānas un Kortīnas d’Ampeco ziemas olimpisko spēļu priekškvalifikācijas turnīrs G apakšgrupā.

Dienas otrajā spēlē laukuma saimnieki ungāri ar 7:3 pārspēja Spānijas valstsvienību.

Pirmajā trešdaļā ungāri guva trīs vārtus, panākot 3:0, bet otrajā periodā vēlreiz atzīmējās ar trīs gūtiem vārtiem, kas deva jau graujošu pārsvaru – 6:0.

Mača turpinājumā trīs vārtus izdevās gūt arī spāņiem, bet ungāri atbildēja ar vienu precīzu metienu, kas galarezultātā deva uzvaru ar 7:3.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka dienas pirmajā spēlē Japānas izlase ar 6:4 pārspēja Lietuvas hokejistus.

Šajās dienās kopumā norisinās trīs priekškvalifikācijas turnīri. Katras priekškvalifikācijas grupas uzvarētājs iekļūs finālposma kārtā, bet uz Rīgas finālposmu dosies no šīm trīs izlasēm rangā visaugstāk esošā izlase.