Koziols par 3×3 hokeja ideju: Ir dažādi varianti

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) bijušais ģenerālsekretārs Viesturs Koziols intervijā portālam ”La.lv” pastāstījis par 3×3 hokeja plāna virzīšanu un pauda cerību, ka tā nākotnē varētu kļūt par atsevišķu disciplīnu olimpiskajās spēlēs.

”Sākumā visi bija skeptiski, bet, runājot ar cilvēkiem, jūtu, ka interese sāk pamosties un arvien vairāk sāk iedziļināties,” teica Koziols, kurš uzsvēra, ka arī 3×3 formātā spēles tiks aizvadītas pa visu laukumu, taču 3×3 noteiktumi varētu atšķirties no hokejā ierasti redzētajiem.

”Jāizveido produkts, kas būs interesants TV kompānijām un attiecīgi to auditorijai. Vai tas nebūs tas pats, kā šobrīd tiek izspēlēti papildlaiki? Jā un nē, jo noteikumi būs citi. Liekam kopā galvas un par to domājam. Ir dažādi varianti.”

LHF bijušais ģenerālsekretārs atklāja, ka esot prezentējis jau savu 3×3 hokeja ideju. ”Esmu jau prezentējis savu ideju, šomēnes diskutēsim par 3×3 hokeja attīstības plānu, lai tas kļūtu par atsevišķu disciplīnu ar skatu nākotnē par olimpiskajām spēlēm.”

Pilnu interviju ar Koziolu variet lasiet šeit – Virza ideju par 3×3 hokeju.

Autors: Rainers Rogs Avots: La.lv

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)