Japānas sievietes apspēlē Zviedrijas hokejistes, ASV iemet 5 ripas somietēm

Noslēgusies pirmā sieviešu hokeja turnīra Pekinas olimpiskajās spēlēs spēļu diena.

Jau vēstījām par pirmo spēļu rezultātiem.

A grupas mačā ASV izlase ar 5:2 (2:0, 2:0, 1:2) apspēlēja Somijas izlasi.

Pirmajā trešdaļā Amanda Kessela un Aleksandra Karpentera izvirzīja ASV vadībā, panākot 2:0. Otrajā periodā minūtes laikā divus vārtus guva amerikāniešu kapteine Kendala Koine-Šofilde. Trešā perioda sākumā Suzanna Tapani vairākumā Somijai vienus vārtus atguva, taču ātroi vien Karpentera atgrieza četru vārtu pārsvaru ASV. Taču spēles nobeigumā, Tapani guva savus otros vārtus un uzstādīja gala rezultātu 2:5.

Somijas vārtsardze Anni Keisala atvairīja 47 no 52 metieniem.

Tikmēr, paralēlajā spēlē B grupā Japānas izlase izrāva uzvaru pret zviedrietēm ar 3:1 (1:0, 0:1, 2:0).

Mača rezultātu 20. minūtē atklāja Japānas aizsardze Šiori Koike. Otrās trešdaļas 31. sekundē zviedriete Maja Nīlena-Persone panāca izlīdzinājumu. Trešajā periodā Rui Ukita un Haruna Jonejama atnesa Japānai uzvaru.