Sieviešu Kanādas izlase neatstāja iespējas Šveicei

Sācies sieviešu hokeja turnīrs Pekinas olimpiskajās spēlēs.

Pirmajā A grupas spēlē Kanādas izlase sagrāva Šveices izlasi ar rezultātu 12:1 (3:0, 5:0, 4:1).

Uzbrucēja Natālija Spūnera un aizsardze Klaira Tompsone atzīmējās ar pieciem punktiem. Tikmēr uzbrucējas Bleira Turnbule un Rebeka Džonstone sakrāja četrus punktus. Šveices izlases vārtsardze Andrea Brendlīja atvairīja 58 no 70 metieniem.

Savukārt, B grupas mačā Čehija apspēlēja mājinieces Ķīnu ar 3:1 (1:0, 1:1, 1:0).

Pirmās trešdaļas vidū Terēze Radova atklāja rezultātu. Otrā perioda sākumā Denisa Križova dubultoja Čehijas pārsvaru. Piecas minūtes vēlāk ķīniete Hanna Millere vairākumā samazināja rezultāta starpību. Noslēdzošajā trešdaļā čehietēm uzvaru atnesa Mihaelas Pejžlovas precīzais metiens.

Šodien vēl tiks aizvadītas divas spēles, A grupā tiekoties Somijai un ASV, taču B grupā Zviedrijai un Japānai.