Vilmanim 1+1, uzvaras vārti papildlaikā un pirmās zvaigznes tituls, punkts arī Balinskim (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) pārbaudes spēlē Latvijas izlases hokejistu Uvja Balinska un Sanda Vilmaņa pārstāvētā Floridas “Panthers” komanda mājās ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 1:0) papildlaikā pārspēja Zemgus Girgensona Tampabejas “Lightning” vienību.

Vilmanis šajā mačā uz laukuma pavadīja 20 minūtes un 22 sekundes, guva vārtus, atdeva rezultatīvu piespēli, izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, izpildīja vienu spēka paņēmienu un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Jāpiemin, ka Vilmanis arī tika atzīts par spēles pirmo zvaigzni!

Balinskis šajā mačā uz ledus atradās 22 minūtes un 43 sekundes, kas bija lielākais spēles laiks starp visiem “Panthers” hokejistiem. Aizsargs atdeva rezultatīvu piespēli, vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja trīs pretinieku metienus, izpildīja divus spēka paņēmienus, kā arī pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Visbeidzot, Girgensons 15 minūtēs un 59 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 62,5% iemetienu, kā arī nokāpa no ledus ar neitrālu lietderības koeficientu.

Spensers Naits atvaitīja 26 no 27 “Lightning” metieniem, bet Andrejs Vasiļevskis tika galā ar 21 no 23 “Panthers” raidījumiem.

“Lightning” regulāro sezonu sāks 12. oktobrī viesos plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Karolīnas “Hurricanes”, bet Floridas “Panthers” pirmo spēli sezonā aizvadīs 9. oktobrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Bostonas “Bruins”.