Trocs: Vēlētos trenēt “oriģinālā sešinieka” komandu

Pieredzējušais treneris Berijs Trocs “Cam and Strick” podkāstā pavēstījis, ka nav gluži gatavs atgriezties Nacionālajā hokeja līgā (NHL), tomēr būtu ieinteresēts trenēt vienu no “oriģinālā sešinieka” komandām.

“Es nekad neesmu trenējis vienu no “oriģinālā sešinieka” komandām. Es būtu ieinteresēts. Piedāvājums no šīm komandām vienmēr ir interesants, bet, piemēram, Kanādas komandās vienmēr esi zem mikroskopa. Tas pats arī Ņujorkā. Domāju, ka, lai spēlētu Kanādā, vajadzīgs īpašs spēlētājs un īpašs treneris, jo spiediens ir pavisam citādāks,” atklāja pieredzes bagātais speciālists.

“Oriģinālais sešinieks” sastāv no komandām, kas sastādīja NHL no 1942. līdz 1967. gadam. Tajā ietilpst Ņujorkas “Rangers”, Toronto “Maple Leafs”, Monreālas “Canadiens”, Bostonas “Bruins”, Čikāgas “Blackhawks” un Detroitas “Red Wings” vienības. Šīs ir komandas ar bagātāko vēsturi līgā un pilnīgi citu fanu un mediju spiedienu, nekā citās pilsētās.

“Canadiens”, “Bruins”, “Blackhawks”, un “Red Wings” jau nesen pievienojušies jauni treneri, bet “Rangers” aizvadītajā sezonā ar Žerāru Gallantu tika līdz konferences fināliem. Ziemeļamerikas medijos spekulēts, ka Toronto “Maple Leafs” klubs varētu būt galvenais favorīts, jo komanda nav uzvarējusi play-off sērijā kopš 2004. gada un nav veiksmīgi iesākusi sezonu.

Berijs Trocs NHL aizvadījis 23 sezonas Nešvilas “Predators”, Vašingtonas “Capitals” un Ņujorkas “Islanders” komandās. Treneris ar “Capitals” 2018. gadā izcīnīja Stenlija kausu un atpazīstamību ieguvis ar aizsardzības stilu, kas bieži vien ļāvis komandām bez zvaigznēm sasniegt augstus rezultātus.

Starpsezonā Trocs noraidīja Vinipegas “Jets” komandas piedāvājumu, jo vēlējās papavadīt vairāk laika ar ģimeni.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Cam and Strick Podcast

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)