Tavaresa Hat-trick palīdz “Maple Leafs” pārtraukt zaudējumu sēriju (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Toronto “Maple Leafs” komanda ar rezultātu 5:2 (2:1, 0:0, 3:1) mājās pārspēja Filadelfijas “Flyers” vienību.

Pirmā perioda 14. minūtē “Flyers” uzbrucējs Joels Farabī atklāja mača rezultātu, bet 27. minūtē Ostons Metjūzs vairākumā panāca izlīdzinājumu. “Maple Leafs” kapteinis Džons Tavaress 19. minūtē jau vadībā izvirzīja Toronto klubu.

Otrajā trešdaļā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet trešā perioda trešajā minūtē Zeks Estons-Rīss dubultoja “Maple Leafs” pārsvaru.

Ovens Tipets trešā mača nogriežņa astotajā minūtē vairākumā samazināja rezultāta stapību līdz minimumam, taču Džons Tavaress 13. un 16. minūtē izcēlās ar vārtu guvumu, nopelnot Hat-trick un palīdzot “Maple Leafs” pārtraukt četru zaudējumu sēriju.

Iļja Samsonovs atvairīja 23 no 25 “Flyers” metieniem, bet Fēlikss Sandstrems tika galā ar 39 no 44 “Maple Leafs” raidījumiem.

“Maple Leafs” ar 12 punktiem 11 spēlēs atrodas desmitajā vietā Austrumu konferencē, bet “Flyers” ar 12 punktiem desmit spēlēs ierindojas devītajā vietā Austrumu konferencē.