“Stars” notur pārsvaru un panāk līdzsvaru sērijā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfināla ceturtajā mačā Dalasas “Stars” komanda ar rezultātu 6:3 (1:0, 4:1, 1:2) viesos uzvarēja Sietlas “Kraken” vienību.

Pirmā perioda 18. minūtē “Stars” kapteinis Džeimijs Bens vairākumā atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas piektajā minūtē Tomass Hārlijs dubultoja Dalasas kluba pārsvaru.

Trešdaļas vidū Makss Domi guva trešos viesu vārtus, bet 11. minūtē Džo Pavelskis realizēja “Stars” skaitlisko pārsvaru un panāca rezultātu 4:0.

Nepilnu minūti pēc Pavelska precīzā metiena Džeidens Švarcs guva pirmos “Kraken” vārtus mačā, taču 20. minūtē Rūpe Hincs atjaunoja Dalasas komandas četru vārtu pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē Džeidens Švarcs izcēlās ar saviem otrajiem vārtiem mačā, bet Ādams Lārsons 16. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz divām ripām.

Makss Domi 18. minūtē gan ieraidīja ripu tukšos “Kraken” vārtos un pielika punktu spēlei.

Džeiks Otindžers tika galā ar 16 no 19 “Kraken” raidījumiem, bet Filips Grūbauers pirms nomaiņas atvairīja 17 no 22 “Stars” metieniem. Mārtins Džounss apstādināja abus atlikušos metienus.

Nākamais mačs paredzēts 12. maijā, Dalasā, plkst. 4:30 pēc Latvijas laika.

Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 2-2.