“Hurricanes” gūst sešus bezatbildes vārtus un nonāk uzvaras attālumā no konferences fināla (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfināla ceturtajā mačā Karolīnas “Hurricanes” komanda ar rezultātu 6:1 (1:1, 5:0, 0:0) viesos uzvarēja Ņūdžersijas “Devils” vienību.

Pirmā perioda otrajā minūtē “Devils” uzbrucējs Džeks Hjūzs atklāja mača rezultātu. Tie gan bija vienīgie Ņūdžersijas kluba vārti šajā mačā.

Mārtins Nečass 18. minūtē panāca izlīdzinājumu, bet otrās trešdaļas astotajā minūtē Nečass jau izvirzīja vadībā viesus.

Vēlāk periodā Karolīnas klubs guva trīs vārtus nepilnu četru minūšu laikā – desmitajā minūtē Brets Pešī dubultoja pārsvaru, Jespers Fāsts 12. minūtē guva ceturtos “Hurricanes” vārtus, taču Brents Bērnss 13. minūtē piekto reizi pārspēja “Devils” vārtsargu Vīteku Vanečeku.

Pēc Bērnsa vārtiem Vanečeks tika nomainīts un viņa vietā stājās Akira Šmīds. Ņūdžersijas klubam tas gan nepalīdzēja – 20. minūtē Džordans Mārtinuks panāca rezultātu 6:1.

Trešajā mača nogrieznī komandas vārtus neguva un “Hurricanes” izcīnīja pārliecinošu uzvaru.

Frederiks Andersens atvairīja 21 no 22 “Devils” metieniem, bet Vīteks Vanečeks pirms nomaiņas tika galā ar 12 no 17 “Hurricanes” raidījumiem. Akira Šmīds apstādināja 11 no 12 atlikušajiem metieniem.

Nākamais mačs starp abām komandām 12. maijā, Karolīnā, plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.

“Hurricanes” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-1.