Sējējs: Balinskis labi slido un nebaidās spēlēt ar ripu

Latvijas hokeja speciālists Normunds SējējsSporta Studijas podkāstā” izteicis savas domas par Latvijas izlases aizsargu Uvi Balinski, kurš jau drīzumā, visticamāk, debitēs Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Floridas “Panthers” kluba sastāvā.

”Viņa lielākais pluss ir tas, ka viņš ļoti neslikti slido, bet arī nebaidās spēlēt ar ripu,” norādīja Sējējs. ”Viņš ir aizsargs, bet labprāt pieslēdzas uzbrukumā. Bieži aizsargi ir tādi – labi slido, ātrāk atdod ripu, ja nezina ko darīt ar to, tad iemauc pa bortu, lai tikai dabūtu [ripu] ātrāk no zonas ārā.”

”Viņš arī kļūdījās. Dabūja iekšās par to, bet nebaidījās uzņemties atbildību, spēles veidošanu un risku, kas bieži vien attaisnojās,” atzina pieredzējušais speciālists.

”Tad, kad es biju ģenerālmenedžeris un vienu gadu Rīgas ”Dinamo” treneris, tur bija problēmas ar finansējumu un ļoti vēlu sākām komplektēt komandu. Toreiz arī viņu [Balinski] no HK ”Rīga” paaicināja augšā, kur viņš tīri labi debitēja,” Balinska debiju Rīgas ”Dinamo” rindās atcerējās Sējējs.

”Pēc tam Sandis [Ozoliņš] pieslēdzās treneru stafam. Balinskis ar Sandi diezgan daudz komunicēja. Es domāju, ka Sandis viņam daudz ko pastāstīja un iedeva padomus,” savu viedokli pauda bijušais Rīgas ”Dinamo” ģenerālmenedžeris un galvenais treneris.

“Panthers” NHL regulāro sezonu uzsāks šonakt, pulksten 3:00 pēc Latvijas laika viesos tiekoties ar Minesotas “Wild”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sporta Studija (@sportastudija)

Autors: Rainers Rogs Avots: Sporta Studija

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)