“Sabres” pārbaudes spēlē sagrauj Vācijas čempionāta komandu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” pārbaudes spēlē sagrāva Vācijas hokeja līgas (DEL) komandu Minhenes “Red Bull” ar rezultātu 5:0 (2:0, 2:0, 1:0).

Spēle “Global Series” ietvaros notika jaunatklātajā Minhenes hallē “SAP Garden”. Maču apmeklēja 10 769 skatītāji. Biļetes uz šo maču tika izpārdotas diennakts laikā.

Astotajā minūtē mača rezultātu atklāja Sems Lafertijs. Teidžs Tompsons septiņas minūtes vēlāk dubultoja “Sabres” pārsvaru.

Otrās trešdaļas vidū Dilans Kozenss realizēja skaitlisko vairākumu, bet Džeks Kvins pēc četrām minūtēm panāca jau 4:0.

Noslēdzošā perioda ievadā tribīnes uzlīksmoja, jo ar vārtu guvumu izcēlās Minhenē dzimušais un uzaugušais Džons Džeisons Peterka, kurš “Sabres” kreklā guva piektos vārtus.

Pēc mača beigām Peterka devās pie līdzjūtējiem, lai pateiktos par atbalstu.

“Red Bull” vārtus sargāja Matiass Nīderbergers, pirmajās 40 minūtēs atvairot 19 no 23 metieniem. Noslēdzošajās 20 minūtēs vietu vārtos ieņēma Simons Volfs, tiekot galā ar 16 no 17 raidījumiem.

Tikmēr “Sabres” vārtos spēli iesāka Uko-Peka Lūkonens, kurš 31 minūtē atvairīja visus astoņus metienus, taču viņu nomainījušais Devons Levi neitralizēja visus četrus metienus.

Jāpiebilst, ka “Red Bull” rindās spēlē pieci hokejisti ar NHL pieredzi – aizsargs Džonatons Blūms (110 spēles), uzbrucēji Tobiass Rīders (478 spēles), Bens Smits (237), Taro Hirosī (60) un Ādams Brūkss (43). Zīmīgi, ka vācietis Rīders pēdējo karjeras NHL sezonu – 2020./21. – pavadīja tieši “Sabres”.

Tagad “Sabres” pārcelsies uz Prāgu, kur 4. un 5. oktobrī spēlēs pret Ņūdžersijas “Devils”.