SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

“Sabres” pagarina līgumu ar ģenerālmenedžeri

Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” pagarinājusi līgumu ar ģenerālmenedžeri Kevinu Ādamsu.

Vienība ziņo, ka Ādamss pagarinājs līgumu uz vairākām sezonām.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

“Kevina vadība un vīzija aizvadītajās divās sezonās pierādījusi sevi kā ļoti svarīga, esmu pārliecināts par viņa spējām virzīt uz priekšu mūsu organizāciju. Ādamsu respektē spēlētāji, treneri, citi organizācijas darbinieki un viņa kolēģi līgā gan viņa nosvērtības dēļ, gan tāpēc, ka viņš ar tādu pašu cieņu attiecas pret pārējiem. Viņš ir uzaudzis dažādās lomās šajā organizācijā, kas viņam dod unikālu perspektīvu un atļauj strādāt kā ģenerālmenedžerim augstākajā līmenī,” Ādamsu slavēja “Sabres” īpašnieks Terijs Pegula.

“Esmu priecīgs, ka Kevins turpina būvēt uzvarošu kultūru gan uz ledus, gan ārpus tā, kā arī esmu pārliecināts, ka priecīgi ir arī fani un sabiedrība. Tāpat, es novērtēju Kevina komunikācijas prasmes un lojalitāti organizācijai. Esmu saviļņots, ka spējām pagarināt līgumu un priecāšos redzēt viņu pie “Sabres” stūres vēl vairākus gadus,” izteicās Pegula.

Ādamss par “Sabres” ģenerālmenedžeri kļuva 2020. gada jūnijā, stājoties Džeisona Boterila vietā.

Bufalo “Sabres” aizvadītajā sezonā 82 spēlēs guva 75 punktus un ierindojās 11. vietā Austrumu konferencē.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Bufalo "Sabres"

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)