“Sabres” bez Girgensona atspēlē trīs vārtu deficītu un pieveic Merzļikina “Blue Jackets” (VIDEO)

Šovakar Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” pārbaudes spēlē mājās ar rezultātu 4:3 (0:2, 1:1, 3:0) pārspēja Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” vienību.

Pirmā perioda 13. minūtē “Blue Jackets” uzbrucējs Patriks Laine atklāja mača rezultātu, bet 16. minūtē Džastins Denforts dubultoja viesu pārsvaru.

Otrās trešdaļas 23. sekundē Patriks Laine palielināja Kolumbusas komandas priekšrocību līdz trim ripām, bet Džefs Skiners 11. minūtē vienus vārtus atguva.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Henrī Jokiharju samazināja rezultāta starpību līdz vieniem vārtiem, bet Džefs Skiners ar saviem otrajiem vārtiem mačā panāca izlīdzinājumu.

Zeks Bensons 15. minūtē jau izvirzīja vadībā “Sabres”. Šo pārsvaru mājiniekiem arī izdevās noturēt līdz spēles beigām.

Girgensons šajā mačā atradās ārpus pieteikuma.

Merzļikins tika galā ar 27 no 31 “Sabres” metiena, bet Devons Levi apstādināja 26 no 29 “Blue Jackets” raidījumiem.

Regulāro sezonu Girgensona klubs sāks 13. oktobrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Ņujorkas “Rangers”, bet Merzļikina vienība pirmo spēli aizvadīs 13. oktobrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Filadelfijas “Flyers.