Rubīns izceļas ar agresīvu hokeju “Senators” pirmajā pārbaudes spēlē

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Otavas “Senators” pirmajā pārbaudes spēlē ar rezultātu 1:4 (1:0, 0:3, 0:1) viesos piekāpās Toronto “Maple Leafs” vienībai.

Rubīnam šajā mačā 14:40 minūtēs uz ledus pieci spēka paņēmieni. Hokejists laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmajā trešdaļā Tims Štucle izlauzās vienatnē pret “Maple Leafs” vārtsargu un izdarīja precīzu metienu. Tie gan bija vienīgie “Senators” vārti šajā mačā.

Otrajā periodā Džastins Hols ar tālu plaukstas metienu izlīdzināja rezultātu, Deniss Malgins pēc lieliskas Viljama Nīlandera piespēles izvirzīja vadībā Toronto klubu, bet Alekss Stīvzs pēc rikošeta dubultoja “Maple Leafs” pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa izskaņā Alekss Stīvzs ieraidīja ripu tukšos vārtos un pielika punktu spēlei.

Dažas stundas vēlāk “Senators” un “Maple Leafs” aizvadīja arī otru pārbaudes maču. “Maple Leafs” labā divus vārtus guva Kalle Jarnkroks, bet “Senators” trešajā periodā guva četrus bezatbildes vārtus un izcīnja panākumu – Anguss Krūkšanks, Džošs Noriss, Marks Kasteličs un Tailers Mots.