Rubīnam -2, “Senators” divu minūšu laikā ielaiž trīs vārtus un zaudē “Maple Leafs” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Otavas “Senators” ar rezultātu 3:6 (1:3, 1:0, 1:3) mājās piekāpās Toronto “Maple Leafs” vienībai.

Rubīns šajā mačā vienreiz meta pa pretinieku vārtiem un nopenīja negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Pirmajā periodā “Maple Leafs” nepilnu divu minūšu laikā spēja gūt trīs vārtus – Niks Robertsons atklāja mača rezultātu, Nikolass Aube Kubels dubultoja pārsvaru, bet Viktors Mete iemeta trešo ripu.

Pirmās trešdaļas izskaņā Pārkers Kellijs vienus vārtus atguva, bet otrajā periodā Dreiks Batersons vairākumā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Trešajā mača nogrieznī “Maple Leafs” vēlreiz guva trīs vārtus pēc kārtas – Deniss Malgins atjaunoja divu vārtu priekšrocību, Niks Robertsons vairākumā guva savus otros vārtus mačā, bet Džastins Hols tukšos “Senators” vārtos iemeta sesto ripu.

Anguss Krukšanks 16 sekundes pirms mača beigām gan spēja gūt vārtus, bet ar to bija par vēlu, lai izglābtu maču un “Senators” piedzīvoja zaudējumu.

Antons Forsbergs atvairīja 33 no 38 “Maple Leafs” metieniem, bet Iļja Samsonovs tika galā ar 27 no 30 “Senators” raidījumiem.

“Senators” regulāro sezonu sāks naktī uz 14. oktobri plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Zemgus Girgensona pārstāvēto Bufalo “Sabres” vienību.