“Rangers” panak izlīdzinājumu sērijā, Keins atnes vēl vienu uzvaru “Oilers” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu otrās kārtas trešajā mačā Ņujorkas “Rangers” komanda ar rezultātu 4:1 (2:0, 1:0, 1:1) mājās uzvarēja Karolīnas “Hurricanes” vienību.

Pirmajā periodā vairākumā mača rezutātu atklāja Ņujorkas “Rangers” uzbrucējs Frenkijs Vatrano. Ādams Fokss divas minūtes vēlāk dubultoja pārsvaru.

Mika Zibanejads otrās trešdaļas izskaņā palielināja “Rangers” pārsvaru līdz trim ripām. Teivo Terevainens trešajā mača nogrieznī atguva vienus vārtus, bet Endrū Kops atjaunoja trīs vārtu priekšrocību, ko “Rangers” izdevās noturēt līdz mača beigām.

Antī Rānta atvairīja 24 no 28 “Rangers” metieniem, bet Igors Šestjorkins tika galā ar 30 no 31 “Hurricanes” raidījuma. Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 2-2.

Citā mačā Edmontonas “Oilers” ar rezultātu 5:3 (3:0, 0:2, 2:1) mājās pieveica Kalgarī “Flames”.

Pirmajā periodā jau mača pirmajās sekundēs rezultātu atklāja “Oilers” uzbrucējs Raiens Ņūdžents Hopkinss, vēlāk Zeks Haimans vairākumā dubultoj apārsvaru, bet Evanders Keins perioda izskaņā deva komandai trīs vārtu priekšrocību.

Otrajā trešdaļā Eliass Lindholms vairākumā guva pirmos “Flames” vārtus, bet vien 36 sekundes vēlāk Mikaels Baklunds samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Trešajā mača nogrieznī Rasmuss Andersons mazākumā panāca neizšķirtu, bet “Oilers” spēja atgūt vadību – Raiens Ņūdžents Hopkinss guva otros vārtus mačā, bet Evanders Keins pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos vārtos.

Jakubs Markstrēms atvairīja 21 no 25 “Oilers” metieniem, bet Maiks Smits tika galā ar 29 no 32 “Flames” raidījumiem. “Oilers” šobrīd ir vadībā sērijā ar rezultātu 3-1.