“Rangers” izlaiž pārsvaru, bet atkal uzvar papildlaikā un panāk 2-1 sērijā pret “Panthers” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences fināla trešajā mačā Ņujorkas “Rangers” komanda ar rezultātu 5:4 (2:2, 2:0, 0:2, 1:0) viesos papildlaikā uzvarēja Floridas “Panthers” vienību.

Latvijas izlases aizsargs Uvis Balinskis šajā mačā netika iekļauts “Panthers” sastāvā.

Pirmā perioda trešajā minūtē “Panthers” uzbeucējs Sems Reinhārts atklāja spēles rezultātu, bet astotajā minūtē Aleksis Lafrenjē panāca neizšķirtu.

Bārklajs Gudro vien 25 sekundes vēlāk jau izvirzīja vadībā “Rangers”, taču 15. minūtē Reinhārts vairākumā izlīdzināja spēles rezultātu.

Otrās trešdaļas 16. minūtē Lafrenjē vēlreiz spēja dot priekšrocību Ņujorkas kubam, bet 19. minūtē Gudro mazākumā dubultoja ņujorkiešu pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa sestajā minūtē “Panthers” kapteinis Aleksandrs Barkovs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet Gustavs Forslings nepilnas divas minūtes vēlāk panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Papildlaika sestajā minūtē Alekss Venbergs gan spēja izraut uzvaru “Rangers” vienībai.

Igors Šestjorkins arvairīja 33 no 37 “Panthers” metieniem, bet Sergejs Bobrovskis tika galā ar 18 no 23 “Rangers” raidījumiem.

“Rangers” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-1.

Abas komandas iepriekš izslēgšanas spēlēs tikušās vienu reizi – 1997. gadā Ņujorkas klubs ņēma virsroku sērijā ar rezultātu 4-1.

Jāpiemin, ka “Rangers” šosezon izcīnīja Prezidenta trofeju, kas pienākas regulārās sezonas čempioniem.

Stenlija kausa finālā šīs sērijas uzvarētājs tiksies ar Dalasas “Stars” vai Edmontonas “Oilers” komandu.

Nākamā spēle sērijā norisināsies 29. maijā Floridā plkst. 3:00 pēc Latvijas laika.