Praiss atgriežas laukumā pēc ilgas pauzes; ”Panthers” sagrauj ”Jets” (VIDEO)

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) aizvadītajā naktī norisinājās tikai divi mači. Par nakts galveno notikumu kļuva kanādiešu vārtsarga Kerija Praisa atgriešanās laukumā Monreālas ”Canadiens” rindās pēc 282 dienu pārtraukuma.

Monreālas ”Canadiens” mājās ar 0:3 (0:0, 0:0, 0:3) atzina Ņujorkas ”Islanders” pārākumu. ”Canadiens” rindās pirmo spēli kopš 2021. gada 7. jūlija aizvadīja Kerijs Praiss. Kanādiešu vārtsargs nosargāja savu cietoksni neieņemtu līdz mača 45. minūtei. Praiss atvairīja 17 no 19 (89,5%) pretinieku metieniem.

Uzvarētāju rindās sauso spēli aizvadīja Iļja Sorokins, kurš tika galā ar visiem 44 laukuma saimnieku izdarītajiem metieniem. Tikmēr ar gūtiem vārtiem izcēlās Zaks Parizē, Noa Dobsons un Broks Nelsons. Pēdējais no viņiem raidīja ripu tukšos pretinieku vārtos.

Savukārt nakts otrā mačā Floridas ”Panthers” mājās ar 6:1 (2:0, 2:0, 2:1) sagrāva Vinipegas ”Jets”. Džonatans Iberdo un Klods Žirū katrs sakrāja pa trim punktiem. Iberdo guva divus vārtus un atdeva vienu rezultatīvu piespēli, bet Žirū nopelnīja 0+3. Divi vārti arī Gustava Forslinga rēķinā.