Perijs: Man ir kauns un es jūs visus esmu pievīlis

No Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Čikāgas “Blackhawks” atlaistais uzbrucējs Korijs Perijs nācis klajā ar paziņojumu par radušos situāciju.

“No sirds vēlos atvainoties visai Čikāgas “Blackhawks” organizācijai, ieskaitot īpašnieku grupu, menedžmentu, trenerus, darbiniekus un komandas biedrus. Es arī vēlos atvainoties saviem faniem un savai ģimenei. Man ir kauns un es jūs visus esmu pievīlis.

Manu darbību rezultātā radušās baumas un spekulācijas. Es jūtos ļoti slikti par to, kā tas ir ietekmējis citus cilvēkus. Es vēlos skaidri pateikt, ka šajā situācijā nekādā gadījumā nav iesaistīts neviens no maniem komandas biedriem, vai viņu ģimenes locekļiem.

Galvenokārt vēlos atvainoties tieši tiem, kurus negatīvi ietekmējusi šī situācija, un man ir žēl, kā tas ietekmējis citus cilvēkus. Manas darbības bija nepiedienīgas un nepareizas.

Es esmu sācis darbu ar mentālās veselības un atkarību ekspertiem, lai pārrunātu savas problēmas ar alkoholu. Es darīšu visu, lai nekas tamlīdzīgs vairs nenotiktu. Es ceru, ka varēšu atgūt uzticību un cieņu no tiem, kas man ticējuši visas karjeras gaitā.

Vēlreiz, es no visas sirds atvainojos.

Korijs.”

Iepriekš “Hokejazinas.com” vēstīja, ka Perijs, iespējams, alkohola ietekmē iesaistījās incidentā ar komandas darbiniekiem un kluba korporatīvajiem partneriem. Papildus detaļas šobrīd nav zināmas.

Zināms, ka incidents norisinājās Kolumbusā dienu pirms izbraukuma spēles pret Elvja Merzļikina pārstāvēto “Blue Jackets” (3:7). Tā rezultātā Perijs netika iekļauts komandas pieteikumā un vēlāk pameta “Blackhawks” līdz tika noslēgta iekšējā izmeklēšana.

Vairāki avoti vēsta, ka komandas spēlētāji bija pārsteigti par Perija līguma laušanu, atklājot, ka viņiem netika paskaidrots notikušā iemesls.

Iepriekš internetu pāršalca baumas, ka Perijs it kā iesaistījies seksuāla rakstura attiecībās ar kāda komandas biedra mammu. Kluba pārstāvji caur insaideriem gan šādas baumas noliedza.

Šosezon 38 gadus vecais Perijs 16 spēlēs guva četrus vārtus un atdeva piecas rezultatīvas piespēles.

Vasarā uzbrucējs parakstīja viena gada, četru miljonu ASV dolāru līgumu ar Čikāgas vienību. Šobrīd hokejists kļuvis par neaizsargāto brīvo aģentu.

“Blackhawks” ar 14 punktiem 20 cīņās ierindojas priekšpēdējā, 15. pozīcijā Rietumu konferencē.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Twitter

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)