Merzļikina 33 atvairītie metieni palīdz “Blue Jackets” pārtraukt deviņu zaudējumu sēriju (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda m’jaās ar rezultatu 7:3 (3:1, 4:0, 0:2) pārspēja Čikāgas “Blackhawks” vienību.

Pirmā petioda trešajā minūtē mača rezultātu atklāja “Blue Jackets” kapteinis Būns Dženers, bet septītajā minūtē Ēriks Gudbransons dubultoja pārsvaru.

14. minūtē Dženers vairākumā panāca 3:0 mājinieku labā, bet Konors Bedārds 16. minūtē vienus vārtus atguva.

Otrās trešdaļas astotajā minūtē Kouls Silindžers atjaunoja “Blue Jackets” trīs vārtu pārsvaru, bet Dmitrijs Voronkovs 13. minūtē tika pie piektajiem Kolumbusas kluba vārtiem.

Kirils Marčenko 17. minūtē tika pie sestajiem mājinieku vārtiem, bet Patriks Laine 19. minūtē panāca 7:1 “Blue Jackets” labā.

Trešā mača nogriežņa septītajā minūtē Džeisons Dikinsons guva otros “Blackhawks” vārtus, bet 19. minūtē Rīss Džonsons samazināja rezultāta starpību līdz četrām ripām.

Atlikušo pārsvaru “Blue Jackets” izdevās noturēt līdz spēles beigām. Kolumbusas vienība šajā mačā pārtrauca deviņu zaudējumu sēriju.

Elvis Merzļikins šajā mačā atvairīja 33 no 36 “Blackhawks” metieniem, bet Petrs Mrazeks pirms nomaiņas tika galā ar 13 no 18 “Blue Jackets” raidījumiem. Arvids Soderbloms appstādināja sešus no astoņiem atlikušajiem raidījumiem.

Merzļikins šosezon 14 spēlēs atvairījis 89,9% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,28 vārtus.

Ar 14 punktiem 20 mačos klubs atrodas pēdējā, 16. pozīcijā Austrumu konferencē.

Tikmēr “Blackhawks” ar desmit punktiem 17 cīņās ierindojas priekšpēdējā, 15. vietā Rietumu konferencē.

Regulāro sezonu Merzļikina vienība turpinās 24. novembrī viesos plkst. 22:00 pēc Latvijas laika pret Ņūdžersijas “Devils” komandu.