“Penguins” bez Bļugera vēl viena rezultatīva uzvara (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” bez Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera ar rezultātu 6:2 (1:1, 1:0, 4:1) mājās pārspēja aizvadītās sezonas Stenlija kausa finālistus Tampabejas “Lightning”.

Pirmā perioda piektajā minūtē vairākumā mača rezultātu atklāja Tampabejas komandas kapteinis Stīvens Stemkoss, bet 17. minūtē ar vārtu guvumu atbildēja “Penguins” kapteinis Sidnijs Krosbijs. Otrās trešdaļas piektajā minūtē Dentons Hainens jau izvirzīja vadībā Pitsburgas klubu.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Džeiks Gencels dubultoja “Penguins” pārsvaru, ceturtajā minūtē Džefs Kārters guva ceturtos Pitsburgas kluba vārtus, bet 14. minūtē vairākumā Braiens Rasts piekto reizi pārspēja Braienu Eliotu.

Breidens Points trešā perioda 15. minūtē gan spēja samazināt “Penguins” pārsvaru līdz trim ripām, bet 65 sekundes pirms trešdaļas noslēguma Rikārds Rakels pielika punktu mačam ar ripu tukšos vārtos.

Tristans Džarijs atvairīja 34 no 36 “Lightning” metieniem, bet Braiens Eliots tika galā ar 39 no 44 “Penguins” raidījumiem.

Nākamais mačs Bļugera klubam 18. oktobrī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika viesos pret Monreālas “Canadiens” vienību.