“Panthers” uzvar pirmo sēriju kopš 1996. gada, “Stars” izrauj septīto spēli (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu pirmās kārtas sestajā mačā Floridas “Panthers” ar rezultātu 4:3 (0:0, 1:1, 2:2, 1:0) papildlaikā uzvarēja Vašingtonas “Capitals” un izcīnīja ceļazīmi uz otro kārtu.

Pirmajā periodā komandas at vārtu guvumiem neapmainījās, bet “Capitals” uzbrucējs Niks Dauds otrajā trešdaļā atklāja mača rezultātu. Raiens Lombergs vēlāk periodā izlīdzināja rezultātu.

Niklass Bakstrems trešā periodā sākumā vēlreiz izvirzīja vadībā “Capitals”, bet Klods Žirū un kapteinis Aleksandrs Barkovs guva divus vārtus Floridas komandas labā, jau panākot sev labvēlīgu rezultātu.

Minūti pirms trešās trešdaļas beigām T.J. Ošī panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo, bet papildlaikā Kārters Verheigī izrāva uzvaru “Panthers” komandai spēlē un sērijā.

Iļja Samsonovs atvairīja 27 no 31 “Panthers” metiena, bet Sergejs Bobrovskis tika galā ar 34 no 37 “Capitals” raidījumiem. “Panthers” izcīnījuši pirmo sērijas uzvaru kopš 1996. gada, kad komanda iekļuva Stenlija kausa finālā un piekāpās Sanda Ozoliņa Kolorado “Avalanche” četrās spēlēs.

Citā mačā Dalasas “Stars” komanda ar rezultātu 4:2 (1:0, 2:2, 1:0) mājās uzvarēja Kalgarī vienību un izrāva septīto maču sērijā.

Pirmajā periodā “Stars” uzbrucējs Rūpe Hincs atklāja mača rezultātu, bet Maikls Rafls otrajā periodā dubultoja pārsvaru. Maikls Stouns vēlāk periodā samazināja rezultāta starpību, Maikls Baklunds panāca izlīdzinājumu, taču Miro Heiskanens vēlreiz vadībā izvirzīja “Stars”.

Trešajā mača nogrieznī Tailers Segīns tukšos vārtos pielika punktu mačam un izcīnīja iespēju komandai spēlēt septītajā mačā.

Džeiks Otindžers atvairīja 36 no 38 Flames” metieniem, bet Jakubs Markstrēms tika galā ar 36 no 39 “Stars” raidījumiem. Rezultāts sērijā neizšķirts 3-3.