“Panthers” iemet piecas sekundes pirms beigām un iekļūst Stenlija kausa finālā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences fināla ceturtajā mačā Floridas “Panthers” komanda ar rezultātu 4:3 (2:1, 1:1, 1:1) mājās uzvarēja Karolīnas “Hurricanes” vienību.

Jau pirmā perioda 41. sekundē mača rezultātu atklāja “Panthers” uzbrucējs Entonijs Duklērs, bet 11. minūtē Metjū Tkačuks dubultoja pārsvaru.

Pols Ščastnijs 14. minūtē vienus vārtus atguva, bet otrās trešdaļas trešajā minūtē Teivo Terevainens panāca neizšķirtu. Raiens Lombergs desmitajā minūtē gan vēlreiz izvirzīja vadībā Floridas klubu.

Trešā mača nogriežņa 17. minūtē Jespers Fāsts izlīdzināja spēles rezultātu, bet vien piecas sekundes pirms pamatlaika beigām Metjū Tkačuks realizēja vairākumu un izrāva “Panthers” uzvaru gan mačā, gan sērijā.

Sergejs Bobrovskis atvairīja 36 no 39 “Hurricanes” metieniem, bet Frederiks Andersens tika galā ar 20 no 24 “Panthers” raidījumiem.

“Panthers” izcīnījuši uzvaru sērijā ar rezultātu 4-0. Stenlija kausa finālā “Panthers” spēlēs pret Vegasas “Golden Knights” un Dalasas “Stars” sērijas uzvarētāju.

Floridas komanda Stenlija kausa finālā spēlēs pirmo reizi kopš 1996. gada, kad ar rezultātu 0-4 piekāpās Sanda Ozoliņa pārstāvētajai Kolorado “Avalanche” vienībai.