“Panthers” bez Balinska iekļūst Austrumu konferences finālā (VIDEO)

Floridas "Panthers" un Bostonas "Bruins", hokejazinas.com

Floridas "Panthers" un Bostonas "Bruins" | Foto: Bob DeChiara-USA TODAY Sports

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfināla kārtas sestajā mačā Floridas “Panthers” komanda ar rezultātu 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) viesos uzvarēja Bostonas “Bruins” vienību.

Latvijas izlases aizsargs Uvis Balinskis šajā mačā netika iekļauts “Panthers” sastāvā.

Pirmā perioda 20. minūtē spēles rezultātu atklāja “Bruins” uzbrucējs Pāvels Zaha, bet otrās trešdaļas 13. minūtē Antons Lundels panāca izlīdzinājumu.

Vien minūti un 33 sekundes pirms pamatlaika beigām Gustavs Forslings guva uzvaras vārtus “Panthers” gan spēlē, gan sērijā.

Sergejs Bobrovskis atvairīja 22 no 23 “Bruins” metieniem, bet Džeremijs Sveimans tika galā ar 26 no 28 “Panthers” raidījumiem.

“Panthers” izcīnījuši uzvaru sērijā ar rezultātu 4-2.

Abas komandas iepriekš izslēgšanas spēlēs tikušās vienu reizi – pagājušosezon pirmajā kārtā Floridas klubs atspēlēja 1-3 deficītu sērijā un izcīnīja uzvaru septītās spēles papildlaikā.

Austrumu konferences finālā Floridas “Panthers” tiksies ar regulārās sezonas Prezidenta trofejas čempioniem Ņujorkas “Rangers”.

2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | Bostonas “Bruins” –  Floridas “Panthers” | 1:2 (2-4 sērijā*)

SPĒLES APSKATS | Kolorado “Avalanche” –  Dalasas “Stars” | 1:2 (2OT) (2-4 sērijā*)