“Oilers” trešajā periodā saber trīs ripas Merzļikina vārtos un uzvar 14. spēli pēc kārtas (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” komanda viesos ar rezultatu 1:4 (1:1, 0:0, 0:3) piekāpās Edmontonas “Oilers” vienībai.

Pirmā perioda astotajā minūtē “Oilers” uzbrucējs Vorens Fougls vairākumā atklāja mača rezultātu, bet 16. minūtē Dmitrijs Voronkovs izlīdzināja rezultātu.

Otrajā trešdaļā komandas vārtus neguva, bet trešā mača nogriežņa piektajā minūtē Evanders Keins izvirzīja vadībā Edmontonas klubu.

55 sekundes vēlāk “Oilers” kapteinis Konors Makdeivids dubultoja pārsvaru, bet Dilans Holovejs 16. minūtē guva ceturtos mājinieku vārtus. Šo pārsvaru Edmontonas vienība arī noturēja līdz beigām.

Elvis Merzļikins atvairīja 20 no 24 “Oilers” metieniem, bet Stjūarts Skiners tika galā ar 27 no 28 “Blue Jackets” raidījumiem.

Merzļikins šosezon 26 spēlēs atvairījis 90,3% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,29 vārtus.

“Oilers” izcīnījuši 14 uzvaras pēc kārtas un ar 55 punktiem 43 spēlēs atrodas sestajā vietā Rietumu konferencē, bet “Blue Jackets” ar 37 punktiem 46 cīņās ieņem pēdējo, 16. pozīciju Austrumu konferencē.

Nākamo maču Merzļikina vienība aizvadīs 26. janvārī plkst. 4:00 pēc Latvijas laika viesos pret Kalgari “Flames” klubu.