NOSKATIES: Teodors Bļugers un Uvis Balinskis izvicina dūres (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases hokejistu Artūra Šilova un Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda ar rezultātu 3:2 (1:1, 1:1, 0:0, 1:0) viesos papildlaikā apspēlēja Uvja Balinska Floridas “Panthers”vienību.

Spēles otrajā trešdaļā “Canucks” uzbrucējs Kīfers Šērvuds ar nūju uzsita “Panthers” vārtsargam Sergejam Bobrovskim, kā rezultātā laukuma stūrī izraisījās konflikts.

Abi latvieši devās aizstāvēt savus komandas biedrus, kā rezultātā viens ar otru cimdus nometa un izkāvās Teodors Bļugers un Uvis Balinskis.

Dūru cīņa ilga aptuveni 20 sekundes un tās beigās Bļugers uz ledus nogāza Balinski. Abi hokejisti par kautiņu saņēma piecas soda minūtes.

Pēc spēles gan abi latvieši satikās gaitenī un sveicināja viens otru – asumi palika tikai un vienīgi uz ledus. Bļugers intervijā arī pieminēja, ka kautiņa sākumā viņš nezināja, ka pretiniekos bijis Balinskis.

“Panthers” ar septiņiem punktiem sešās spēlēs atrodas trešajā vietā Austrumu konferencē, bet “Canucks” ar četriem punktiem četros mačos ieņem 12. pozīciju Rietumu konferencē.

Nākamo spēli Balinska klubs aizvadīs 20. oktobrī mājās plkst. 1:00 pēc Latvijas laika pret Vegasas “Golden Knights”.

Tikmēr Šilova un Bļugera vienība sezonu turpinās 20. oktobrī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika izbraukumā pret Filadelfijas “Flyers”.