NOSKATIES: “Kraken” 31 sekundes laikā iemet divas ripas (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Sietlas “Kraken” komanda mājās ar rezultātu 7:4 (3:1, 1:0, 3:3) pieveica Karolīnas “Hurricanes” klubu.

Trešā perioda 12. minūtē “Kraken” uzbrucējs Džareds Makkans pēc komandas biedra Olivera Bjorkstranda piespēles raidīja ripu vārtos.

Vien 31 sekundi pēc Makkana vārtu guvuma Sietlas kluba uzbrucējs Tajs Kartje pēc fantastiskas Metjū Benīrsa piespēles guva savus pirmos regulārās sezonas vārtus NHL karjerā.

Makkans šosezon piecās spēlēs guvis piecus vārtus, bet Kartje četrās cīņās ticis pie vieniem vārtiem. 22 gadus vecais Kartje aizvadītajā sezonā pievienojās “Kraken” klubam izslēgšanas spēlēs, desmit mačos nopelnot trīs precīzus metienus un divas piespēles.

“Kraken” ar trim punktiem piecās spēlēs atrodas 12. vietā Rietumu konferencē.