NOSKATIES: Girgensons gūst savus otros vārtus sezonā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 6:4 (2:0, 3:1, 1:3) apspēlēja Otavas “Senators” vienību.

Girgensons šajā mačā 16 minūtēs un 21 sekundē guva vārtus, divreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu atstāja ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Hokejists ar vārtiem izcēlās pirmā perioda 12. minūtē, pieliekot nūju Konora Kliftona metienam. Girgensons panāca rezultātu 2:0 “Sabres” labā.

Latvijas izlases uzbrucējs šosezon septiņās spēlēs ticis pie diviem vārtu guvumiem.

“Sabres” septiņos mačos izcīnījuši trīs uzvaras un ar sešiem punktiem un atrodas 12. vietā Austrumu konferencē.