NOSKATIES: Girgensona pirmie vārti sezonā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 3:2 (2:0, 0:1, 0:1, 1:0) papildlaikā pārspēja Tampabejas “Lightning” vienību.

Girgensons šajā mačā deviņās minūtēs un 11 sekundēs izcēlās ar precīzu metienu, divas reizes meta pa vārtiem, nopelnīja piecas soda minūtes un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

“Sabres” aizsargs Matiass Samuelsons pirmā perioda devītajā minūtē no savas zonas sūtīja ripu uz viduszonu, kur to uzņēma komandas biedrs Taisons Džosts.

Zemgus Girgensons, kurš jau bija ieslidojies, saņēma piespēli no Džosta, nonāca aci pret aci ar pretinieku vārtsargu Jonasu Johansonu un raidīja ripu virs viņa pleca, gūstot pirmos vārtus sezonā.

Girgensons pēc spēles arī tika atzīts par spēles trešo zvaigzni!

Latvijas izlases uzbrucējs šosezon trīs spēlēs ticis pie viena vārtu guvuma, bet “Sabres” trīs mačos nopelnījuši divus punktus.