NOSKATIES: Balinskis gūst pirmos vārtus NHL karjerā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas “Panthers” komanda viesos ar rezultātu 5:2 (2:1, 1:1, 2:0) uzvarēja Karolīnas “Hurricanes” vienību.

Balinskis šajā mačā uz ledus pavadīja 13 minūtes un 50 sekundes, guva savus pirmos vārtus NHL karjerā, četras reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un atstāja laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Pirmā perioda 19. minūtē Floridas klubs izveidoja izgājienu trijatā pret diviem pretiniekiem. Balinskis tika atstāts vienatnē vārtu priekšā, kur viņu atrada Metjū Tkačuks. Balinskis bez ripas apstrādāšanas raidīja to vārtos, tiekot pie pirmā precīzā metiena NHL karjerā.

Balinskis šosezon 11 spēlēs izcēlies ar vienu punktu (1+0). Aizsargs izlaida iepriekšējās divas kluba spēles.

“Panthers” 13 cīņās tikuši pie 17 punktiem un atrodas trešajā vietā Austrumu konferencē, bet “Hurricanes” ar 16 punktiem 14 mačos ierindojas piektajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamo spēli Balinska klubs aizvadīs 12. novembrī mājās plkst. 20:00 pēc Latvijas laika pret Čikāgas “Blackhawks”.