SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

NHL komisārs: Nezinu, vai Millers jebkad drīkstēs spēlēt līgā

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komisārs Gerijs Betmens paziņojis, ka nav pārliecināts, vai tikko parakstītais Bostonas “Bruins” aizsargs Mičels Millers jebkad drīkstēs spēlēt NHL.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

The Arizona Republic” ziņo, ka Millers 14 gadu vecumā ņirgājās par vienaudzi ar attīstības traucējumiem. Hokejists šo jaunieti vairākkārt piekāva, piespieda viņu iesaistīties pazemojošās aktivitātēs un viņa virzienā raidīja rasistiskus apvainojumus. Millers ģimenei personīgi neesot atvainojies, bet tiesa Ohaio štatā secināja, ka Millers nejūt vainas sajūtu par padarīto un vien nav apmierināts ar to, ka viņa reputācija ir sagrauta.

“Tas, ko viņš pagātnē izdarīja ir nepieņemami un nosodāmi. Bostonas “Bruins” ar NHL nekonsultējās pirms līguma parakstīšanas. Aprunājos ar [“Bruins” prezidentu] Kemu Nīliju, Millers šobrīd NHL nevarēs spēlēt. Es nevaru droši teikt, vai viņš jebkad drīkstēs spēlēt NHL. Ja “Bruins” kādā brīdī izlems, ka viņi grib, lai Millers spēlē NHL, un es domāju, ka mēs šim brīdim neesam pat tuvu, NHL būs jāpieņem gala lēmums,” pavēstīja Gerijs Betmens.

Jādomā, ka šo lēmumu pieņēma vai nu “Bruins” prezidents Kems Nīlijs, vai īpašnieks Džeremijs Džeikobss. “Es nevaru kateoriski pateikt, ka šis bija pareizais lēmums. Neesmu pārliecināts, ka varētu piedot Milleram, ja viņš ko tādu būtu izdarījis manam bērnam,” paziņoja “Bruins” ģenerālmenedžeris Dons Svīnijs.

Neizpratnē par notikušo ir arī “Bruins” spēlētāji. “Es neesmu pārliecināts par šo gājienu. Domāju, ka mēs kā komanda esam par godīgumu, iekļaušanu un diversitāti. Pirmā lieta, ko pateicu par šo situāciju, bija, ka šis gājiens ir pret kultūru, ko esam šeit būvējuši,” izteicās Bostonas kluba kapteinis Patrīss Beržerons.

Milleru 2020. gadā ceturtajā kārtā draftēja Arizonas “Coyotes”, bet, kad skandāls nāca atklātībā, klubs no Millera atteicās. Bostonas “Bruins” ar 20 gadus veco aizsargu parakstīja līgumu uz trīs gadiem. Šobrīd Millers pievienojies Eduarda Tralmaka pārstāvētajam Amerikas hokeja līgas (AHL) klubam Providensas “Bruins”, bet nav skaidrs, vai arī tur viņš drīkstēs spēlēt.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: The Arizona Republic

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)