Metjūzam 65. vārti sezonā, “Maple Leafs” sarūgtina bijušo ĢM (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Toronto “Maple Leafs” komanda mājās ar rezultātu 3:2 (0:1, 1:0, 1:1, 1:0) papildlaikā apspēlēja Pitsburgas “Penguins” vienību.

Pirmā perioda 19. minūtē “Penguins” uzbrucējs Rikārds Rakels atklāja spēles rezultātu, bet otrās trešdaļas sestajā minūtē Metjū Naizs panāca neizšķirtu.

Trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Ostons Metjūzs izvirzīja vadībā “Maple Leafs”. Tie bija uzbrucēja 65. vārti sezonā, kas ir 21. gadsimta rekorda atkārtojums.

Drū O’Konors 14. minūtē izlīdzināja spēles rezultātu.

Papildlaika otrajā minūtē Džeiks Makkeibs izrāva uzvaru Toronto komandai.

Pitsburgas kluba ģenerālmenedžeris ir Kails Dubass, kurš no 2018. līdz 2023. gadam bija “Maple Leafs” ģenerālmenedžeris. Vērts pieminēt, ka tieši viņš pagājušosezon veica maiņas darījumu, kā rezultātā Džeiks Makkeibs nonāca Toronto.

Iļja Samsonovs atvairīja 30 no 32 “Penguins” metieniem, bet Alekss Nedeljkovičs tika galā ar 20 no 23 “Maple Leafs” raidījumiem.

“Maple Leafs” ar 99 punktiem 77 spēlēs atrodas piektajā vietā Austrumu konferencē, bet “Penguins” ar 84 punktiem 78 cīņās ierindojas devītajā pozīcijā Austrumu konferencē.