Metjūzam 60. vārti sezonā, Girgensona “Sabres” negūst vārtus un zaudē “Maple Leafs” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 0:3 (0:1, 0:1, 0:1) piekāpās Toronto “Maple Leafs” vienībai.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 21 sekundi, vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja četrus spēka paņēmienus, kā arī atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda piektajā minūtē spēles rezultātu atklāja “Maple Leafs” kapteinis Džons Tavaress, bet otrās trešdaļas trešajā minūtē Niks Robertsons dubultoja pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa 15. minūtē Toronto kluba uzbrucējs Ostons Metjūzs guva savus 60. vārtus sezonā.

Metjūzs ir vien devītais spēlētājs NHL vēsturē un pirmais 21. gadsimtā, kurš divas vai vairāk reizes izcēlies ar 60 precīziem metieniem vienas sezonas ietvaros.

Iļja Samsonovs atvairīja visus 34 “Sabres” metienus, bet Uko-Peka Lūkonens tika galā ar 19 no 22 “Maple Leafs” raidījumiem.

Girgensons šosezon 57 spēlēs ticis pie septiņiem vārtu guvumiem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

“Sabres” 75 mačos izcīnījuši 75 punktus un atrodas 13. vietā Austrumu konferencē, bet “Maple Leafs” ar 93 punktiem 73 cīņās ierindojas piektajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Jāpiemin, ka astotajā vietā esošā Filadelfijas “Flyers” komanda līdz šim 75 mačos tikusi pie 85 punktiem.

Lai iekļūtu izslēgšanas spēlēs, Bufalo vienībai nāktos apdzīt ne tikai “Flyers”, bet arī Detroitas “Red Wings” (79 punkti 73 spēlēs), Ņujorkas “Islanders” (77 punkti 72 spēlēs), Ņūdžersijas “Devils” (76 punkti 74 spēlēs) un Pitsburgas “Penguins” (75 punkti 73 spēlēs) komandas.

Nākamā spēle Girgensona klubam paredzēta 3. aprīlī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Vašingtonas “Capitals” vienību.