Merzļikins rezervē, “Blue Jackets” viesos piekāpjas čempioniem (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda ar rezultātu 2:4 (1:0, 0:2, 1:2) viesos piekāpās pagājušās sezonas Stenlija kausa čempionvienībai Vegasas “Golden Knights”.

Pirmā perioda piektajā minūtē mača rezultātu atklāja “Blue Jackets” aizsargs Ēriks Gudbransons.

Otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Ivans Barbašovs izlīdzināja rezultātu, taču piektajā minūtē Džeks Aikels jau izvirzīja vadībā Vegasas klubu.

Trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē Pāvels Dorofejevs guva trešos “Golden Knights” vārtus, bet Džeks Aikels 18. minūtē vairākumā panāca 4:1 mājinieku labā.

Kārsons Meijers 12 sekundes pirms spēles beigām paspēja gūt otros “Blue Jackets” vārtus, taču atspēlēties vairs nebija iespējams un Kolumbusas vienība piedzīvoja zaudējumu.

Elvis Merzļikins šajā spēlē atradās rezervē. Daņīls Tarasovs atvairīja 43 no 47 “Golden Knights” metiena, bet Eidins Hils pirms nomaiņas tika galā ar 12 no 13 “Blue Jackets” raidījumiem. Logans Tompsons apstādināja astoņus no deviņiem atlikušajiem metieniem.

Merzļikins šosezon 39 spēlēs izcīnījis 12 uzvaras, atvairījis 89,9% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,40 vārtus.

“Blue Jackets” ar 58 punktiem 71 cīņā ieņem pēdējo, 16. pozīciju Austrumu konferencē, bet “Golden Knights” ar 83 punktiem 70 spēlēs atrodas astotajā vietā Rietumu konferencē.

Nākamo maču Merzļikina komanda aizvadīs 27. martā plkst. 4:00 pēc Latvijas laika viesos pret Arizonas “Coyotes” klubu.