Merzļikins rezervē, “Blue Jackets” ielaiž vairākumā un zaudē “Maple Leafs” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” komanda mājās ar rezultatu 1:4 (0:1, 1:2, 0:1) piekāpās Toronto “Maple Leafs” vienībai.

Pirmā perioda devītajā minūtē “Maple Leafs” uzbrucējs Ostons Metjūzs atklāja mača rezultātu.

Otrās trešdaļas 22. sekundē Džastins Denforts panāca izlīdzinājumu, bet Toronto kluba kapteinis Džons Tavaress vēlreiz izvirzīja vadībā viesus.

Devītajā minūtē Ostons Metjūzs ar saviem otrajiem vārtiem spēlē dubultoja “Maple Leafs” pārsvaru, taču trešā mača nogriežņa 12. minūtē Viljams Nīlanders mazākumā guva ceturtos Toronto komandas vārtus.

“Blue Jackets” nespēja atspēlēties un piedzīvoja zaudējumu.

Merzļikins šo spēli vēroja no rezervistu soliņa. Mārtins Džounss atvairīja 27 no 28 “Blue Jackets” metieniem, bet Daņīls Tarasovs tika galā ar 26 no 30 “Maple Leafs” raidījumiem.

Merzļikins šosezon 21 spēlē atvairījis 90,9% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,17 vārtus.

“Maple Leafs” ar 40 punktiem 31 spēlē atrodas trešajā vietā Austrumu konferencē, bet “Blue Jackets” ar 28 punktiem 35 cīņās ieņem priekšpēdējo, 15. pozīciju Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Merzļikina klubam paredzēta 28. decembrī plkst. 2:00 viesos pret Ņūdžersijas “Devils” vienību.