Merzļikins rezervē, “Blue Jackets” ielaiž piecus bezatbildes vārtus (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda ar rezultātu 2:5 (2:1, 0:2, 0:2) mājās piekāpās Dalasas “Stars” vienībai.

Jau pirmā perioda otrajā minūtē “Blue Jackets” kapteinis Būns Dženers atklāja mača rezultātu, bet devītajā minūtē Kirils Marčenko dubultoja pārsvaru. Vien 46 sekundes pēc Marčenko precīzā metiena Meisons Mārčments vienus vārtus atguva.

Otrās trešdaļas 11. minūtē Kregs Smits izlīdzināja spēles rezultātu, taču 17. minūtē Mets Dušeins jau izvirzīja vadībā “Stars”.

Trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē Tailers Segīns dubultoja viesu pārsvaru, bet 18. minūtē Džeisons Robertsons pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Blue Jackets” vārtos.

Elvis Merzļikins šajā spēlē atradās rezervē. Spensers Mārtins apstādināja 26 no 30 “Stars” raidījumiem, bet Džeiks Otindžers tika galā ar 27 no 29 “Blue Jackets” metieniem.

Latvijas izlases vārtsargs šosezon deviņos mačos atvairījis 89,7% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,20 ripas.

“Blue Jackets” piedzīvoja septīto neveiksmi pēdējās astoņās spēlēs ar 11 punktiem 13 mačos atrodas priekšpēdējā, 15. pozīcijā Austrumu konferencē.

Tikmēr “Stars” ar 17 punktiem 12 cīņās ierindojas ceturtajā vietā Rietumu konferencē.

Regulāro sezonu Merzļikina vienība turpinās 11. novembrī viesos plkst. 20:00 pēc Latvijas laika pret Detroitas “Red Wings” komandu.