Merzļikins rezervē, “Blue Jackets” gūst piecus vārtus uzvarā pār “Flames” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” komanda viesos ar rezultatu 5:2 (2:2, 1:0, 2:0) pārspēja Kalgari “Flames” vienību.

Pirmā perioda trešajā minūtē mača rezultātu atklāja “Blue Jackets” uzbrucējs Jegors Činakovs, bet astotajā minūtē Makenzijs Vīgars panāca neizšķirtu.

Deimons Sīversons 12. minūtē vēlreiz izvirzīja vadībā viesus, taču 15. minūtē Konors Zarijs izlīdzināja spēles rezultātu.

Otrās trešdaļas septītajā minūtē Kolumbusas vienības uzbrucējs Aleksandrs Tesjē mazākumā panāca 3:2 “Blue Jackets” labā.

Trešā mača nogriežņa 14. minūtē Dmitrijs Voronkovs dubultoja pārsvaru, bet Ādams Fantili 19. minūtē pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Flames” vārtos.

Elvis Merzļikins šajā spēlē atradās rezervē. Daņīls Tarasovs atvairīja 28 no 30 “Flames” metieniem, bet Jakubs Markstrēms tika galā ar 27 no 31 “Blue Jackets” raidījuma.

Merzļikins šosezon 26 spēlēs atvairījis 90,3% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,29 vārtus.

“Blue Jackets” ar 39 punktiem 47 cīņās ieņem priekšpēdējo, 15. pozīciju Austrumu konferencē, bet “Flames” ar 47 punktiem 48 spēlēs atrodas 12. vietā Rietumu konferencē,

Nākamo maču Merzļikina vienība aizvadīs 28. janvārī plkst. 5:00 pēc Latvijas laika viesos pret Teodora Bļugera Vankūveras “Canucks” klubu.