Merzļikins mača laikā saskrienas ar komandas biedru (VIDEO)

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) vakar ļoti neveiksmīgu spēli aizvadīja Elvis Merzļikins, kurš ielaida četrus vārtus nedaudz vairāk nekā piecās minūtēs un nespēja glābt Kolumbusas ”Blue Jackets” no zaudējuma mājās ar 4:7 (3:0, 1:2, 0:5) pret Karolīnas ”Hurricanes”. Latviešu vārtsargs ielaida ne tikai četras ripas, bet mača beigās vienā no epizodēm saskrējās arī ar savu komandas biedru.

Trīs ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām, ”Hurricanes” atrodoties vadībā ar 6:4, Merzļikins izslidoja no vārtiem un gatavojās nomainīties pret sesto laukuma spēlētāju, taču latviešu vārtsargs saskrējās ar savu komandas biedru Jakubu Voračeku. Elvis uzreiz pēc sadursmes ar čehu uzbrucēju atgriezās vārtos, taču jau mirkli vēlāk tos atstāja un beidzot nomainījās pret sesto laukuma spēlētāju.

Diemžēl Merzļikina nomainīšanās pret sesto laukuma spēlētāju ”Blue Jackets” nedeva cerēto rezultātu. Kolumbusas klubam neizdevās gūt vārtus. Vēl jo vairāk – to septīto reizi mačā izdevās paveikt pretiniekiem, kas, izceļoties krievu uzbrucējam Andrejam Svečņikovam, divas ar pusi minūtes līdz pamatlaika beigām raidīja ripu tukšajos ”Blue Jackets” vārtos un panāca 7:4.

Autors: Rainers Rogs Avots: NHL