Merzļikins iekausta slikto zēnu Vilsonu, “Blue Jackets” zaudē papildlaikā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” komanda mājās ar rezultatu 2:3 (0:1, 1:1, 1:0, 0:1) papildlaikā piekāpās Vašingtonas “Capitals” vienībai.

Pirmā perioda 19. minūtē “Capitals” uzbrucējs Entonijs Manta vairākumā atklāja spēles rezultātu.

Otrās trešdaļas 16. minūtē Kouls Silindžers izlīdzināja rezultātu, bet 18. minūtē Entonijs Manta vēlreiz deva priekšrocību “Capitals”.

Trešā mača nogriežņa 13. minūtē Jegors Činakovs panāca neizšķirtu rezultātu.

Papildlaika trešajā minūtē Elvis Merzļikins vārtos iegrūda pretinieku uzbrucēju Tomu Vilsonu un sāka viņu iekaustīt, par šo izgājienu saņemot divu minūšu noraidījumu.

Vairākumā arī “Capitals” izrāva uzvaru – Aleksandrs Ovečkins 53 sekundes pirms papildlaika beigām sodīja Merzļikinu par rupjībām.

Šajā mačā Merzļikins tika galā ar 29 no 32 “Capitals” metieniem, bet Čārlijs Lindgrens atvairīja 34 no 36 “Blue Jackets” raidījumiem.

Merzļikins šosezon 21 spēlē atvairījis 90,9% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,17 vārtus.

“Blue Jackets” ar 28 punktiem 34 mačos atrodas priekšpēdējā, 15. pozīcijā Austrumu konferencē, bet “Capitals” ar 38 punktiem 30 mačos ierindojas piektajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Kolumbusas vienībai paredzēta 24. decembrī mājās plkst. 2:00 pret Toronto “Maple Leafs” klubu.