Merzļikins atzīts par spēles trešo zvaigzni, “Blue Jackets” nespēj sasmelt izlieto ūdeni (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda ar rezultātu 1:2 (0:2, 1:0, 0:0) viesos piekāpās Vašingtonas “Capitals” vienībai.

Pirmā perioda septītajā minūtē Merzļikins apstādināja “Capitals” uzbrucēja Toma Vilsona soda metienu, taču 13. minūtē Vilsons tomēr atklāja mača rezultātu. 18. minūtē Sonijs Milano dubultoja mājinieku pārsvaru.

Otrās trešdaļas otrajā minūtē Dmitrijs Voronkovs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču atlikušajā spēlē Kolumbusas klubs nespēja panākt izlīdzinājumu.

Elvis Merzļikins apstādināja 25 no 27 “Capitals” raidījumiem, bet Čārlijs Lindgrens tika galā ar 34 no 35 “Blue Jackets” metieniem. Merzļikins arī tika atzīts par spēles trešo zvaigzni.

Latvijas izlases vārtsargs šosezon astoņos mačos atvairījis 90,5% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 2,86 ripas.

“Blue Jackets” ar desmit punktiem 11 spēlēs atrodas 14. pozīcijā Austrumu konferencē, bet “Capitals” ar 11 punktiem desmit cīņās ierindojas 12. vietā Austrumu konferencē.

Regulāro sezonu Merzļikina vienība turpinās 7. novembrī viesos plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Uvja Balinska Floridas “Panthers” komandu.