Merzļikins ātri ielaiž trīs vārtus un tiek nomainīts, Balinskis nespēlē (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas “Panthers” komanda mājās ar rezultātu 5:4 (3:2, 0:1, 1:1, 1:0) papildlaikā uzvarēja vārtsarga Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” vienību.

Pirmā perioda trešajā minūtē “Panthers” uzbrucējs Raiens Lombergs atklāja mača rezultātu, bet vien 50 sekundes vēlāk Gustavs Forslings dubultoja pārsvaru.

Floridas kluba kapteinis Aleksandrs Barkovs septītajā minūtē trešo reizi ieraidīja ripu viesu vārtos un piespieda Elvja Merzļikina nomaiņu.

16. minūtē Šons Kuralijs vienus vārtus atguva, bet 19. minūtē Kolumbusas komandas kapteinis Būns Dženers samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Otrās trešdaļas 11. minūtē Kirils Marčenko panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Trešā mača nogriežņa 13. minūtē Aleksandrs Teksjē jau izvirzīja vadībā “Blue Jackets”, bet 57 sekundes pirms pamatlaika beigām Niks Kozinss izlīdzināja spēles rezultātu.

Papildlaika otrajā minūtē Kārters Verheigī izrāva uzvaru “Panthers” klubam.

Elvis Merzļikins pirms nomaiņas atvairīja astoņus no 11 “Panthers” metieniem, bet Spensers Mārtins tika galā ar 34 no 36 atlikušajiem raidījumiem. Sergejs Bobrovskis apstādināja 18 no 22 “Blue Jackets” raidījumiem.

Balinskis šajā mačā nepiedalījās. Šosezon desmit spēlēs aizsargs punktus nav nopelnījis.

Tikmēr Merzļikins deviņos mačos atvairījis 89,7% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,20 ripas.

“Panthers” ar 13 punktiem 11 spēlēs atrodas devītajā vietā Austrumu konferencē, bet “Blue Jackets” ar 11 punktiem 12 cīņās ierindojas 14. pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamo maču Balinska klubs aizvadīs 9. novembrī viesos plkst. 2:30 pret Vašingtonas “Capitals”, bet Merzļikina komanda sezonu turpinās 10. oktobrī mājās plkst. 2:30 pret Dalasas “Stars”.