Merzļikinam fenomenāls sniegums uzvarā pār “Flyers” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” ar rezultātu 4:2 (2:1, 1:0, 2:0) viesos pārspēja Filadelfijas “Flyers” vienību.

Pirmā perioda trešajā minūtē mača rezultātu “Blue Jackets” labā atklāja uzbrucējs Brendons Goncs, bet Kārsons Maiers 14. minūtē guva savus pirmos vārtus NHL un dubultoja “Blue Jackets” pārsvaru.

Džeksons Keitss 18. minūtē pirmo reizi mačā pārspēja Merzļikinu un samazināja rezultāta starpību, bet otrās trešdaļas 14. minūtē Džeimss van Rīmsdaiks panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Trešā mača nogriežņa 14. minūtē Džastins Denforts vēlreiz vadībā izvirzīja Kolumbusas “Blue Jackets” un Šons Kuralijs 20 sekundes pirms spēles beigām raidīja ripu tukšos “Flyers” vārtos, pieliekot punktu mačam.

Merzļikins šajā spēlē tika galā ar 47 no 49 “Flyers” metieniem. Šosezon 49 spēlēs Elvis atvairījis 90,4% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,37 ripas. Kārters Hārts atvairīja 26 no 29 “Blue Jackets” metieniem.

Kolumbusas vienība šosezon 71 spēlē guvusi 72 punktus un ir desmitajā vietā Austrumu konferencē. “Flyers” ar 55 punktiem 70 cīņās atrodas 14. vietā Austrumu konferencē.