Merzļikina “Blue Jackets” izrauj uzvaru 13 sekundes pirms pamatlaika beigām (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda ar rezultātu 4:3 (2:1, 1:2, 1:0) viesos pieveica Sanhosē “Sharks” vienību.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē “Sharks” uzbrucējs Entonijs Duklērs atklāja mača rezultātu, taču 16. minūtē Zeks Verenskis panāca neizšķirtu.

Kirils Marčenko minūti un astoņas sekundes vēlāk izvirzīja vadībā “Blue Jackets”, bet otrās trešdaļas astotajā minūtē Dmitrijs Voronkovs dubultoja pārsvaru.

18 sekundes pēc Voronkova vārtiem Entonijs Duklērs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču 16. minūtē Fabians Zeterlunds vairākumā izlīdzināja rezultātu.

“Blue Jackets” pamanījās izraut uzvaru pašās spēles beigās – kapteinis Būns Dženers guva uzvaras vārtus vien 13 sekundes pirms pamatlaika beigām.

Elvis Merzļikins šajā spēlē atvairīja 30 no 33 “Sharks” metieniem, bet Kāpo Kakonens tika galā ar 37 no 41 “Blue Jackets” raidījuma.

Merzļikins šosezon 30 spēlēs izcīnījis desmit uzvaras, atvairījis 90,4% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,21 vārtus.

“Blue Jackets” ar 44 punktiem 53 cīņās ieņem pēdējo, 16. pozīciju Austrumu konferencē, bet “Senators” ar 35 punktiem 54 spēlēs atrodas priekšpēdējā, 15. vietā Rietumu konferencē,

Nākamo maču Merzļikina vienība aizvadīs 21. februārī plkst. 5:30 pēc Latvijas laika viesos pret Losandželosas “Kings” klubu.