Markstrēms glābj, “Devils” Prāgā atklāj NHL regulāro sezonu ar uzvaru (VIDEO)

Šovakar pirmajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Ņūdžersijas “Devils” komanda mājās ar rezultātu 4:1 (2:0, 1:0, 1:1) apspēlēja Bufalo “Sabres” vienību.

Šī spēle “NHL Global Series” ietvaros tika aizvadīta Prāgas “O2” arēnā, kur to vēroja 16 913 NHL fanu.

Pirmā perioda devītajā minūtē mača rezultātu atklāja “Devils” uzbrucējs Stefans Neisens, bet 16. minūtē Džonatans Kovacevičs dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Ņūdžersijas komandas kapteinis Niko Hišīrs palielināja pārsvaru līdz trim ripām.

Trešā mača nogriežņa 11. minūtē Ouens Pauers samazināja rezultāta starpību līdz divām ripām, taču 18. minūtē Pols Koters pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Devils” vārtos.

Jakubs Markstrēms atvairīja 30 no 31 “Sabres” metiena, bet Uko-Peka Lūkonens tika galā ar 19 no 22 “Devils” raidījumiem.

“NHL Global Series” turpināsies jau rītdien plkst. 17:00, vēlreiz Prāgā nūjas krustojot “Devils” un “Sabres”.