“Maple Leafs” uzbrucējs smadzeņu satricinājuma dēļ izlaidīs vismaz divas spēles (VIDEO)

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Toronto “Maple Leafs” uzbrucējs Metjū Naizs smadzeņu satricinājuma dēļ izlaidīs vismaz tuvākās divas spēles, paziņojis kluba galvenais treneris Šeldons Kīfs.

Kīfs vēsta, ka Naizs smadzeņu satricinājumu guva vienā no epizodēm otrajā sērijas spēlē pret Floridas “Panthers” vienību un atklāja, ka hokejistam varētu nākties izlaist visu sēriju pret Floridas klubu.

Pirmo triecienu Naizs saņēma pirmā perioda sākumā, kad pretinieku uzbrucējs Metjū Tkačuks ietrieca viņu apmalē ar elkoni.

Vēlāk pirmajā trešdaļā “Panthers” uzbrucējs Sems Benets aiz vārtiem sagrāba Naizu un nogrūda hokejistu uz ledus. Jaunais Toronto komandas spēlētājs pabeidza pirmo periodu, bet vēlāk mačā neatgriezās.

Šosezon trīs regulārās sezonas spēlēs Naizs atdeva vienu piespēli, bet septiņās izslēgšanas cīņās 20 gadus vecajam uzbrucējam vārti un trīs piespēles.

Nākamais mačs starp abām komandām 8. maijā, Floridā, plkst. 1:30 pēc Latvijas laika.

“Panthers” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-0.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Toronto "Maple Leafs"