“Maple Leafs” papildlaikā izrauj sesto spēli sērijā pret “Bruins” (VIDEO)

Metjū Naizs, Toronto "Maple Leafs", hokejazinas.com

Metjū Naizs, Toronto "Maple Leafs" | Foto: Toronto "Maple Leafs"

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas piektajā mačā Toronto “Maple Leafs” komanda ar rezultātu 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 1:0) viesos papildlaikā uzvarēja Bostonas “Bruins” vienību.

Pirmā perioda sestajā minūtē “Maple Leafs” aizsargs Džeiks Makkeibs atklāja mača rezultātu, bet 14. minūtē Trents Frederiks panāca neizšķirtu.

Ne otrajā, ne trešajā trešdaļā neviena no komandām vārtus neguva, bet papildlaika trešajā minūtē Metjū Naizs izrāva uzvaru Toronto klubam.

Džosefs Vols atvairīja 27 no 28 “Bruins” metieniem, bet Džeremijs Sveimans tika galā ar 31 no 33 “Maple Leafs” raidījumiem.

“Bruins” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-2.

“Maple Leafs” Play-off sērijā nav pārspējuši “Bruins” kopš 1959. gada. Kopš tā laika abas komandas tikušās sešas reizes, ieskaitot trīs kopš 2013. gada. Pēdējās trīs sērijās (2013., 2018. un 2019. gadā) Bostonas klubs guva virsroku ar rezultātu 4-3.

Nākamais mačs šajā sērijā tiks aizvadīts 3. maijā Toronto plkst. 3:00 pēc Latvijas laika.

2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | Bostonas “Bruins” – Toronto “Maple Leafs” | 1:2 (OT) (3-2 sērijā)

SPĒLES APSKATS  Karolīnas “Hurricanes” –  Ņujorkas “Islanders” | 6:3 (4-1 sērijā*)

SPĒLES APSKATS | Vinipegas “Jets” – Kolorado “Avalanche” | 3:6 (1-4 sērijā*)

SPĒLES APSKATS | Vankūveras “Canucks” – Nešvilas “Predators” | 1:2 (3-2 sērijā)