Makinons pagarina punktu sēriju, “Sabres” bez Girgensona piekāpjas “Avalanche” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda viesos ar rezultātu 1:5 (1:3, 0:0, 0:2) piekāpās Kolorado “Avalanche” vienībai.

Pirmā perioda sestajā minūtē mača rezultātu atklāja “Avalanche” uzbrucējs Mikko Rantanens, bet 11. minūtē Valērijs Ņičuškins dubultoja pārsvaru.

Mailzs Vuds 12. minūtē panāca 3:0 mājinieku labā, taču 19. minūtē Zeks Bensons vienus vārtus atguva.

Otrajā trešdaļā komandas vārtus neguva, bet trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Sems Malinskis atjaunoja “Avalanche” trīs vārtu pārsvaru.

Valērijs Ņičuškins 14. minūtē vairākumā guva piektos Kolorado kluba vārtus. Četru vārtu priekšrocību mājiniekiem izdevās noturēt līdz spēles beigām.

Ivans Prosvetovs atvairīja 29 no 30 “Sabres” metieniem, bet Uko-Peka Lūkonens tika galā ar 24 no 29 “Avalanche” raidījumiem.

Jāpiemin, ka Kolorado vienības uzbrucējs Neitans Makinons pagarināja punktu sēriju līdz 13 spēlēm. Šajā mačā viņš nopelnīja divas rezultatīvas piespēles.

“Sabres” ar 27 punktiem 30 spēlēs atrodas 14. vietā Austrumu konferencē, bet “Avalanche” ar 38 punktiem 29 cīņās ierindojas trešajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Girgensons šajā spēlē nepiedalījās traumas dēļ. Uzbrucējs šosezon 20 spēlēs ticis pie diviem vārtu guvumiem.

Nākamā cīņa Bufalo klubam paredzēta 16. decembrī viesos plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret aizvadītās sezonas Stenlija kausa čempionvienību Vegasas “Golden Knights”