Makars: Domāju, ka daudzi tiešām izmantoja iespēju atpūsties

Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienības Kolorado “Avalanche” aizsargs Keils Makars intervijā ar “NHL.com” vēstīja, ka vēlas pēc iespējas ātrāk sākt jauno sezonu.

“Zinu, ka liela daļa spēlētāju nevar sagaidīt treniņnometni. Man šķiet, ka pagājušogad daudziem tādas sajūtas nebija, jo bija vēlme nedaudz ilgāk atpūsties, lai varētu sgatavot ķermeni un prātu pēc Stenlija kausa. Tagad daudzi grib spēlēt un pat sāks trenēties pāris nedēļas pirms nometnes, kas ir lieliski,” domāja Makars.

“Ātri izstājāmies no Play-off un tam ir gan labās, gan sliktās puses. Fakts, ka salīdzinoši ātri izkritām, dod mums vairāk laika atpūsties. Mums pagājušogad bija ļoti daudz traumu un tas, ka zaudējām tik daudz spēlētāju, ietekmēja daudz. Domāju, ka daudzi tiešām izmantoja iespēju atpūsties. Pagājušovasar šķita, ka viss notika pavisam ātri un tagad ir iespēja paņemt nelielu pauzi,” vēstīja viens no NHL labākajiem aizsargiem.

“Man ir sajūta, ka esam lieliskā pozīcijā, lai vēlreiz cīnītos par Stenlija kausu. Tie puiši, kuri pievienojušies komandai, vienmēr strādā smagi un uz viņiem varēs paļauties katrā spēlē. Domāju, ka komandas vadība izdarīja lielu darbu un aizpildīja caurumus, kas mūsu sastāvā bija pagājušogad,” uzskatīja hokejists.

“Domāju, ka [Devons Teivzs] ir viens no labākajiem aizsargiem līgā. Man pat nešķiet, ka viņu vēl kāds novērtē par zemu. Man nav šaubu, ka klubam izdosies ar viņu vienoties. Vienmēr gribas panākt vienošanos, kas der abām pusēm, un viņš noteikti to ir pelnījis,” Makars atklāja viedokli par aizsardzības partnera Devona Teivza līgumu.

“Cetu, ka posms, kurā varam izcīnīt Stenlija kausu, turpinās pagarināties, kā arī, ka varēsim arī turpmāk pievienot spēlētājus, kas palīdzēs pilnveidot komandu. Ir aizraujoši būt par daļu no komandas, kurai katru gadu ir iespēja izcīnīt kausu. Es jūtu, ka esam uz to spējīgi,” sprieda aizsargs.

Aizvadītajā sezonā Makars 60 regulārās sezonas spēlēs guva 17 vārtus un atdeva 49 rezultatīvas piespēles, bet sešās izslēgšanas cīņās aizsargs savam kontam pievienoja precīzu metienu un četras piespēles.

2021./2022. gada sezonā “Avalanche” izcīnīja Stenlija kausu. Makars togad tika atzīts par NHL labāko aizsargu un izslēgšanas spēļu vērtīgāko spēlētāju. Arī aizvadītajā sezonā Makars tika nominēts NHL labākā aizsarga balvai.

Kolorado “Avalanche” pagājušosezon ar 109 punktiem 82 spēlēs ierindojās trešajā vietā Rietumu konferencē, bet izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā piekāpās Sietlas “Kraken” vienībai ar rezultātu 3-4.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: NHL.com

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)