Lūkonenam pirmā sausā spēle karjerā, Girgensona “Sabres” sakauj “Avalanche” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 4:0 (1:0, 2:0, 1:0) apspēlēja Kolorado “Avalanche” vienību.

Girgensons šajā mačā 12 minūtēs un trīs sekundēs pa pretinieku vārtiem nemeta, izpildīja spēka paņēmienu, uzvarēja 33,3% iemetienu un laukumu atstāja ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 11. minūtē spēles rezultātu atklāja “Sabres” uzbrucējs Džons Džeisons Peterka.

Otrās trešdaļas otrajā minūtē Keisijs Mitelstadts dubultoja mājinieku pārsvaru, bet Taisons Džosts devītajā minūtē tika pie trešajiem Bufalo vienības vārtiem.

Trešā mača nogriežņa 17. minūtē Rasmuss Dalīns pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Avalanche” vārtos.

Uko-Peka Lūkonens atvairīja visus 23 “Avalanche” metienus, bet Aleksandrs Georgijevs apstādināja 25 no 28 “Sabres” raidījumiem.

Latvijas izlases uzbrucējs šosezon deviņās spēlēs ticis pie diviem vārtu guvumiem.

“Sabres” deviņos mačos izcīnījuši četras uzvaras un ar astoņiem punktiem un atrodas 14. vietā Austrumu konferencē.

Tikmēr “Avalanche” ar 12 punktiem astoņās spēlēs ierindojas otrajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamā spēle Girgensona klubam paredzēta 2. novembrī viesos plkst. 1:00 pēc Latvijas laika pret Filadelfijas “Flyers”.